ZADZWOŃ! - 501 297 954
Pn – Pt 7.00-15.00
ul. Swojczycka 26A, Wrocław

Place zabaw metalowe

Pro-Sympatyk / Place zabaw metalowe

Plac zabaw to miejsce, w którym dzieci powinny się doskonale bawić i być bezpiecznie. Jako producenci z wieloletnim stażem dbamy o ty, by nasze metalowe place zabaw stymulowały rozwój, wzbogacały wyobraźnię i pobudzały kreatywność dzieci. Oferowane przez nas metalowe place zabaw są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie wymagają częstej konserwacji. Najczęściej są umieszczone przy szkołach w przedszkolach, czy w parkach.

Nasze metalowe place zabaw są wyjątkowymi miejscami, charakteryzującymi się unikalnym stylem i designem. Jesteśmy dumni, że tworzymy przestrzeń, gdzie dzieci mogą rozwijać swoją sprawność ruchową, współzawodniczyć oraz wspólnie pokonywać przeszkody.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów i używamy tylko najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu wszystkie elementy konstrukcyjne są bardzo wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Każdy oferowany przez nas produkt posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

W bogatej ofercie Pro-Sympatyk znajdują się również: huśtawki, domki czy zestawy zabawowe. Dbamy o to, by metalowe place zabaw były funkcjonalne, bezpieczne i wytrzymałe. Staramy się nieustannie wzbogacać ofertę o nowe, ciekawe wzory.

Rozwiń