ZADZWOŃ! - 501 297 954
Pn – Pt 7.00-15.00
ul. Swojczycka 26A, Wrocław

Producent placów zabaw - Oferta

Pro-Sympatyk / Producent placów zabaw - Oferta

Dzieci potrzebują miejsca, w którym mogą bezpiecznie spędzać czas i wszechstronnie się rozwijać. Nowoczesne place zabaw stwarzają możliwość samodzielnego poznawania świata wszystkimi zmysłami.

Jako producent placów zabaw doskonale wiemy, że każde dziecko jest inne i potrzebuje innego świata zabaw. W naszej bogatej ofercie znajdują się: zjeżdżalnie, siatki do wspinania, tablice do rysowania czy rury do zjazdów. Pamiętaliśmy również o tym, by miejsca zabaw były dostosowane do wieku i potrzeb dziecka.

Plac zabaw powinien składać się z wielu elementów, tworzących przestrzenie, gdzie dzieci mogą się schować, biegać czy skakać. To, co nas wyróżnia, jako dobrego plac zabaw producenta, to gwarancja bezpieczeństwa i doskonałej zabawy dla Twojego dziecka. Zadbaliśmy o stabilną konstrukcję, która pomimo trudnych warunków atmosferycznych nie ulegnie uszkodzeniu. Wybierając nasze place zabaw, otrzymujesz przyjazne dziecku miejsce o bogatej kolorystyce z niepowtarzalną atmosferą.

W naszej szerokiej ofercie znajdują się drewniane oraz metalowe place zabaw, do których produkcji wykorzystuje się tylko najwyższej jakości drewno oraz stal. Jako doświadczony placów zabaw producent zadbaliśmy również o prosty i szybki montaż.