Huśtawki metalowe i bujaki na sprężynie na place zabaw – atestowane

Pro-Sympatyk / Huśtawki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą metalowych huśtawek oraz sprężynowych bujaków na plac zabaw. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem dbamy o to, by wykonane przez nas produkty dostarczały dużo zabawy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo. Naszym klientom proponujemy huśtawki oraz bujaki dla dzieci na plac zabaw z odpowiednim atestem.

Kolorowy i bezpieczny plac zabaw

Solidna oraz trwała konstrukcja to podstawa każdego elementu placu zabaw. Tyczy się to zarówno metalowych huśtawek, jak i bujaków sprężynowych. Zapewniamy, że wszystkie znajdujące się w naszej ofercie urządzenia są w stu procentach bezpieczne. Przeznaczone dla dzieci metalowe huśtawki oraz bujaki na sprężynie pozbawione są ostrych krawędzi i niebezpiecznych elementów. Ważny jest dla nas również atrakcyjny wygląd elementów placu zabaw – nasze sprężynowe bujaki, a także huśtawki dostępne są w wielu kolorowych wersjach, aby można było dopasować je do wyglądu całej przestrzeni. Bezpieczne, stabilne i przynoszące dużo frajdy dzieciom urządzenia? Wybierz bujak na sprężynie lub metalową huśtawkę z atestem, czyli niezbędne elementy na placu zabaw!

Dowiedz się więcej!

Bujak dla dzieci na plac zabaw

Bujaki sprężynowe to niezwykle popularne elementy wyposażenia placów zabaw, które przyciągają uwagę dzieci w różnym wieku. Konstrukcje wykonujemy z trwałych materiałów i mocujemy na sprężynach, zapewniając nie tylko świetną zabawę, ale również bezpieczeństwo. Bujak na sprężynie dostępny jest w różnych kształtach, a także kolorach, ponadto może przypominać zarówno zwierzątka, w tym koniki czy kaczki, jak i pojazdy: samochody, statki oraz wiele innych. Bujaki przynoszą wiele zabawy najmłodszym, ale też starszym dzieciom. Z nimi stworzysz idealny plac zabaw.

Sprawdzone konstrukcje metalowych huśtawek

Proponowane huśtawki metalowe na plac zabaw to przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjny design. Malujemy je metodą proszkową, aby zwiększyć ich walory estetyczne. Metalowe huśtawki z atestem zawieszone są na solidnych stelażach, które osadza się w gruncie. Zapewnia to odpowiednią stabilność i chroni przed wszelkimi wypadkami. Oprócz większych huśtawek metalowych dla dzieci oferujemy także mniejsze bujaki na place zabaw dla najmłodszych. Ich korpusy wykonujemy z tworzywa HDPE, które jest trwałe oraz neutralne dla otoczenia. Zlecenia realizujemy we Wrocławiu, ale nasze produkty docierają do klientów z całej Polski. W celu omówienia szczegółów zamówienia zapraszamy do kontaktu!

Huśtawki i bujaki na plac zabaw – tylko z atestem

Dwa istotne elementy każdego placu zabaw – huśtawki metalowe oraz bujaki na sprężynach – to nimi najczęściej bawią się dzieci. Oprócz dużej radości, ale także niezapomnianych chwil te urządzenia powinny zapewniać również odpowiednie bezpieczeństwo. Atesty sprzętów takich jak huśtawki i bujaki sprężynowe potwierdzają ich zgodność z normami oraz wymaganiami. Zapewnia nas to o tym, że te sprzęty zostały sprawdzone pod kątem stabilności oraz wytrzymałości. Wszystkie nasze produkty, w tym bujaki oraz huśtawki, posiadają certyfikat zgodności z normą PN-EN 1176-1,2,7. Świadczy to przede wszystkim o tym, że do produkcji tych elementów wykorzystujemy tylko najtrwalsze i najlepszej klasy komponenty oraz materiały. Stal nierdzewna, drewniane elementy wysokiej jakości, aluminium anodowane, gumowe deseczki – to tylko niektóre z nich.

Plac zabaw z atestem – dlaczego to takie ważne?

Atest to niezwykle istotna kwestia, jeśli chodzi o bujaki i huśtawki na plac zabaw dla dzieci. Posiadanie go gwarantuje, że dany produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzieci są bardzo energiczne, więc ich bezpieczeństwo na placu zabaw jest priorytetowe. Atest oznacza, że huśtawki czy bujaki na plac zabaw zostały poddane rygorystycznym testom, a także spełniają normy dotyczące wytrzymałości oraz stabilności materiałów użytych do produkcji.

Wszystkich zainteresowanych zakupem bujaków oraz huśtawek na plac zabaw z atestem zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin naszej siedziby we Wrocławiu.