Karuzele na plac zabaw

Pro-Sympatyk / Karuzele

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju karuzele, które dopasujesz do każdego placu zabaw. Jako renomowany producent wyposażenia placów możemy zagwarantować, że zaprojektowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne dla dzieci, a także solidne i wyjątkowo trwałe. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami!

Dostępne rodzaje karuzel na plac zabaw

Wśród proponowanych przez nas karuzel znajdują się: tarczowe (włącznie z modelami wyposażonymi w siedziska oraz kierownice), krzyżowe, ale również proste karuzele przeznaczone do zabawy w pozycji stojącej. Rozbudowana oferta oraz różne kształty i kolory karuzel na plac zabaw pozwolą Ci łatwo dopasować elementy do danej przestrzeni. Oferowane produkty pozbawione są ostrych krawędzi czy innego rodzaju niebezpiecznych elementów. Przekonaj się, jak wiele radości daje karuzela. Na placu zabaw nie może jej zabraknąć!

Dowiedz się więcej!

Karuzela na plac zabaw z bajecznym designem

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa konstrukcji każdego urządzenia, ale dbamy również o to, by wszystkie modele karuzel na plac zabaw były atrakcyjne wizualnie. Oprócz tradycyjnych elementów stawiamy na rozwiązania przykuwające uwagę każdego dziecka. Zachęć najmłodszych do zabawy, wybierając karuzelę na plac stylizowaną na cyrkowy namiot czy tę w kształcie dużej biedronki lub pajęczycy Tekli ze słynnej bajki. Każda proponowana przez nas karuzela pasuje na plac zabaw zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dla tych starszych.

Jaka karuzela na plac zabaw – krzyżowa czy tarczowa?

Dostępne w naszej ofercie karuzele tarczowe lub krzyżowe na plac zabaw różnią się od siebie budową. Krzyżowe posiadają kilka siedzeń umiejscowionych naprzeciwko. Aby mechanizm zaczął się obracać, jest potrzebna osoba, która będzie wprawiać krzesełka w ruch. Pozwala to rodzicom na zachowanie większej kontroli względem zabawy ich pociech. Karuzele tarczowe są trochę większe, ale posiadają też więcej miejsca dla najmłodszych. Mechanizm obrotu wprowadzany jest w ruch za pomocą kierownicy znajdującej się na środku urządzenia. Wybór właściwej karuzeli zależy głównie od przestrzeni dostępnej na placu zabaw – oba typy zagwarantują jednak niezapomnianą zabawę.

Szukasz czegoś, co zapewni świetną zabawę dzieciom na placu zabaw? Wybierz nasze karuzele, które są nie tylko bezpieczne oraz solidne, ale także atrakcyjne i kolorowe! Skontaktuj się z nami już dziś!