Place zabaw oparte na metodyce Marii Montessori

Pro-Sympatyk / Place zabaw oparte na metodyce Marii Montessori

Place zabaw idealne dla żłobków lub przedszkoli

Możliwość zabawy z rówieśnikami wpływa pozytywnie na rozwój dziecka. Wiemy, jak ważne jest udostępnianie przestrzeni, która posłuży dzieciom za miejsce zarówno zabawy, jak i spotkań – dlatego zajęliśmy się projektowaniem i tworzeniem placów zabaw dla dzieci ze żłobków bądź przedszkoli. W naszej ofercie znajdziesz kolorowe, atrakcyjne formy konstrukcji, które rozbudzą wyobraźnię najmłodszych. Szczególnie polecamy elementy pozwalające na wspinaczkę, czołganie się czy ćwiczenia gimnastyczne, takie jak pomost, ścianka wspinaczkowa, drabinka czy zjeżdżalnia.

Nie zapominamy o bezpieczeństwie, dlatego każdy nasz przeznaczony do przedszkola czy żłobka plac zabaw otrzymuje specjalny atest. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i zastosowanie przemyślanych rozwiązań sprawia, że nasze konstrukcje są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu przez najmłodszych. Proponujemy między innymi wieloelementowy plac zabaw dla żłobka – polecamy wersję z piaskownicą. Zaprojektowane ze szczególną starannością drewniane oraz metalowe konstrukcje całkowicie dopasowane są do potrzeb maluchów, które dzięki temu mogą przyjemnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

URZĄDZENIA EDUKACYJNE SPRAWDZAJĄCE SIĘ W METODZIE MONTESSORI

Nasza oferta wpisuje się również w metodykę Montessori. Dzięki wykorzystaniu praktycznych i pobudzających wyobraźnię elementów wyposażenia placów zabaw jest się w stanie zapewnić odpowiednie warunki rozwoju dzieci. Posiadamy bogatą ofertę urządzeń zabawowych, które są chętnie wybierane na place zabaw Montessori. To m.in.: tablice edukacyjne, tablice manipulacyjne czy urządzenia do zabawy piaskiem, z których najpopularniejsza to „Fabryka Piasku”, a także wiele innych elementów wspierających dzieci w rozwijaniu wielu umiejętności.

W zależności od wielkości terenu do zagospodarowania możemy Państwu zaoferować zarówno kompletny plac zabaw z atestem do przedszkola, jak i pojedyncze elementy. Nasze urządzenia są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie dzieci, a do tego spełniają najwyższe standardy jakości. Plac zabaw z elementami Montessori będzie idealnym wyborem do prywatnych bądź publicznych przedszkoli oraz do tych w plenerze (parkach, przy bloku). Posiadamy zarówno mniejsze powierzchnie do zabawy, jak i te większe oraz wiele akcesoriów dostosowanych do różnych grup wiekowych. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia edukacyjne Montessori posiadają odpowiednie atesty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!