O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która od wielu lat dba o radość i uśmiech na twarzach dzieci. Tworzymy niezwykle kolorowe i bezpieczne place zabaw. Wyposażamy te przestrzenie między innymi w elementy takie jak: piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki, karuzele, bujaki sprężynowe oraz systemy drabinek. Staramy się, aby każdy nasz plac zabaw był jak najlepiej urządzony, odpowiednio zabezpieczony ale też niepowtarzalny. Stworzenie dobrego placu zabaw  można osiągnąć jedynie dzięki właściwie i rzetelnie skonstruowanemu projektowi. Stosowane rozwiązania uwzględniać powinny zainteresowania dzieci, młodzieży oraz potrzeby dorosłych i rodziców. Plac zabaw można dodatkowo uatrakcyjnić poprzez zróżnicowane ukształtowanie terenu. Przy realizowaniu placów zabaw z naszej oferty zawsze mamy na uwadze wszystkie te czynniki.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Zapoznaj się z naszą ofertą

Place zabaw drewniane

Place zabaw metalowe

Sport i fitness

Park

Materiał

Głównym materiałem do produkcji urządzeń jest zaoblone drewno, dodatkowo metal (ocynkowany , ocynkowany i malowany), stal nierdzewna, sklejka, HPL i HDPE, tworzywa epoksydowe, urządzenia zakotwione są na kotwach stalowych i zalewane lub przykręcane do gotowych prefabrykatów żelbetowych.

Technologia – rozwiązania

Wyznajemy w projektowaniu naszej architektury 3 zasady Witruwiusza :

  • TRWAŁOŚĆ – nasze urządzenia są wandalo odporne, są zabezpieczone przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, mają ukryte złącza,
  • UŻYTECZNOŚĆ -projektowane są dla docelowych użytkowników stosownie do ich potrzeb i możliwości,
  • PIĘKNO – projektowane są przez architektów i plastyków z branżowym doświadczeniem, możliwe wykorzystanie niemalże nieograniczonej palety barw.

Certyfikaty

Nasze urządzenia spełniają wszelkie branżowe normy, posiadamy kilkaset wzorów na które posiadamy certyfikaty.

Montaż

Urządzenia montujemy sami, ale po przeszkoleniu w montowaniu możemy również wysłać je pod wskazany adres.

Serwis

Dysponujemy pełną paletą urządzeń i części zamiennych, posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Gwarancje

Udzielamy gwarancji od 1 do 5 lat, ale możemy również dożywotnią, wszystko zależy od sposobu montażu i standardu wykonania urządzenia.