Certyfikowane place zabaw - Oferta

Pro-Sympatyk / Certyfikowane place zabaw - Oferta

Dzieci potrzebują miejsca, gdzie mogą bezpiecznie spędzać czas i wszechstronnie się rozwijać. Nowoczesne place zabaw dają możliwość samodzielnego poznawania świata wszystkimi zmysłami.

Jako producent placów zabaw doskonale wiemy, że każde dziecko jest inne i potrzebuje swojego świata zabaw. W naszej bogatej ofercie znajdują się certyfikowane place zabaw oraz pojedyncze urządzenia takie jak: zjeżdżalnie, siatki do wspinania, tablice do rysowania czy rury do zjazdów. Mamy na uwadze również to, by place zabaw były dostosowane do wieku i potrzeb dziecka.

W naszych placach zabaw zadbaliśmy o stabilną konstrukcję, która pomimo trudnych warunków atmosferycznych nie ulegnie uszkodzeniu. Wybierając urządzenia z naszej oferty, otrzymują Państwo przyjazny dziecku zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią o bogatej kolorystyce z niepowtarzalną atmosferą. Będąc solidnym producentem placów zabaw, możemy zagwarantować najwyższą jakość wyrobów.

Produkujemy zarówno drewniane, jak i metalowe place zabaw z atestem, do których tworzenia wykorzystujemy tylko najwyższej jakości drewno oraz stal. Jako doświadczony producent placów zabaw zadbaliśmy również o dobry, prosty i szybki montaż. Zobacz całą naszą ofertę placów zabaw! Cennik udostępniamy każdemu klientowi.