Certyfikowane place zabaw

Pro-Sympatyk / Certyfikowane place zabaw

Dzieci potrzebują miejsca, gdzie mogą bezpiecznie spędzać czas i wszechstronnie się rozwijać. Nasze nowoczesne, certyfikowane place zabaw wyposażone są w wiele elementów, które umożliwią najmłodszym zróżnicowaną aktywność.

Jako producent placów zabaw doskonale wiemy, że każde dziecko jest inne i potrzebuje dostosowanego do swoich potrzeb otoczenia. Dlatego w naszej bogatej ofercie znajdują się certyfikowane place zabaw oraz pojedyncze urządzenia takie jak: zjeżdżalnie, siatki do wspinania, tablice do rysowania czy rury do zjazdów. Mamy na uwadze również to, by konstrukcje były przystosowane do wieku i potrzeb dziecka. Wszystko to sprawia, że nasze zestawy zabawowe ze zjeżdżalnią i drewniane place zabaw z atestem są bezpieczne, a przy okazji zapewniają najmłodszym mnóstwo uciechy.

Dbamy o stabilną konstrukcję produktów, która pomimo trudnych warunków atmosferycznych nie ulegnie uszkodzeniu. Każdy nasz plac zabaw posiada odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa. Zdrowie najmłodszych jest dla nas najważniejsze! Jako solidny producent możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

Produkujemy zarówno drewniane, jak i metalowe place zabaw z atestem, do których tworzenia wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały. Jednym z najbardziej popularnych modeli jest przyjazny dziecku zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią o bogatej kolorystyce, jednak polecamy także standardowe place zabaw z certyfikatem. Zależy nam na tym, by nasi klienci mieli do wyboru szeroki zestaw zróżnicowanych konstrukcji, jednak dbamy też o to, by wszystkie oferowane produkty były w pełni bezpieczne. Zobacz całą naszą ofertę certyfikowanych placów zabaw – cennik udostępniamy każdemu klientowi.